Jdi na obsah Jdi na menu
 


Zkoušky dle NZŘ 15.11.2009

15.11.2009 se konaly zkoušky dle NZŘ na našem cvičišti ZKO Frýdlant. Rozhodčí p. Kolář, figurant Tomáš Louda. Vedoucí zkoušek byl Broněk Bláha. Vše bylo zmáknuto na jedničku, žádný problém s organizací.

Na zkoušky  nastoupilo 9 psů. Z našeho klubu to byl: Míra a Tessa, Lucka a Cliff, Martina a Sam, Míša a  Jack, Andrea a Kaly+Bonie ...dále pak 3 účastníci z jiného cvičiště.

Počasí bylo úžasný, nálada dobrá. Jídla hojně ...poté se potrénovalo a klábosilo ...

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

zkoušky

(Andrea, 18. 11. 2009 11:26)

Jen bych ještě dodala, že tentokrát bylo skóre 7:2 ve prospěch psovodů :-). Co se zkoušek týká, jednalo se o dvě ZVV1 a 7 ZZO. Celkem zajímavé bylo složení plemen, kde zcela chyběla klasická pracovní plemena (NO, BOM, RTW...), zůčastnily se tedy dvě border kolie, bearded kolie, dva am. pitbulteriéři, dva labradoři, staf. bulteriér a argentinská doga. Je vidět, že i s jinými plemeny lze cvičit :-). Gratuluji zejména Míše s Jackym, pro které to byla úplně první zkouška a jejich ZZO vypadalo opravdu moc dobře. Těm dvěma pejsků, kterým to tentokrát nevyšlo držím palce na příště. Oba vypadli na pro ně "kritických" disciplínách, škoda, ale příště to určitě dopadne. :-)