Jdi na obsah Jdi na menu
 


III. ročník obranářského závodu O TUKANŮV POHÁR konaný dne 14.6.2014

20. 6. 2014

 Konečný počet závodníků byl 10.

Rozhodčím byl pan Petr Richter.

Figurování se zhostili pánové Jakub Hyxa a Jan Kříž.

 VÝSLEDKY

 

Poslušnost probíhala přibližně od 8:30 do 11hod. Skládala se z  5 disciplín. Ovladatelnost na vodítku, aport pořadatele, překážková dráha a přivolání psa a odložení psa. Aport pořadatele byla dřevěná činka odhozená mezi velké množství různých míčků , pískacích hraček a jiných zábavných aportků. Hodně psů tato disciplína potrápila.

Obrana probíhala po pauzičce na občerstvení. První bylo na řadě vyhledání figuranta v rozsáhlébudově.  Dále pokračovala kousáním v místnosti. Zde bylo k vidění mnoho opravdu hezkých zákroků. Po provádění cviků obrany v klubovně následovaly cviky prováděné venku na „place“. T Většina psů zadržení pachatele v autě, hladké zadržení a zadržení s protiútokem zvládla výborně.

Vyhlášení výsledků a slavností zakončení závodu probíhalo od 15 hodin.

Na prvním místě se umístil Miroslav Dajč se psem Woodoo Malidaj na druhém místě se umístil Miroslav Puš  se psem Mikky na třetím místě pan Michal Žák se psem Adar z Granátové zahrady . Nejlepším obranářem byl vyhlášen pan Miroslav Dajč se psem Woodoo Malidaj

Tímto bychom chtěli poděkovat rozhodčím za korektní posuzování disciplín, které napomáhalo pohodové atmosféře závodu. Figurantům za jejich skvěle odvedenou práci ve velmi těžkých podmínkách. Celému týmu, který se na přípravě závodu podílel, fotografům, kteří v slunci v dešti celý náš závod zdokumentovali a samozřejmě také sponzorům, bez kterých by tento závod jen těžko vzniknul.

Sponzoři:

royal.jpg

                     

                             marvin.jpg

                                                 aha.jpg