Jdi na obsah Jdi na menu
 


II. ročník obranářského závodu " O TUKANŮV POHÁR" konaný dne 15.6.2013

23. 6. 2013

Výsledková listina 2013 

Konečný počet závodníků byl 8.

Rozhodčími byli pan Vladimír Hovad a pan Petr Richter.

Figurování se zhostili pánové Jakub Hyxa , Ondřej Novotníček a Martin Vejběra

 Již od rána bylo počasí teplé, takže psí závodníci měli opravdu velice těžké podmínky.

Poslušnost probíhala přibližně od 8:30 do 11hod. Skládala se z 4disciplín. Ovladatelnost na vodítku, aport pořadatele, překážková dráha a hlídání předmětu psovoda. Aport pořadatele byla dřevěná činka odhozená mezi velké množství různých míčků , pískacích hraček a jiných zábavných aportků. Hodně psů tato disciplína potrápila.

Obrana probíhala po pauzičce na občerstvení. První bylo na řadě vyhledání figuranta v rozsáhlébudově.  Dále pokračovala kousáním v místnosti. Zde bylo k vidění mnoho opravdu hezkých zákroků. Po provádění cviků obrany v příjemném chládku klubovny následovaly cviky prováděné venku na „place“. Teploty byly závratné, psy a samozřejmě i figuranti v ringo oblecích to měli opravdu těžké. Většina psů však zadržení pachatele v autě, hladké zadržení a zadržení s protiútokem zvládla.

Vyhlášení výsledků a slavností zakončení závodu probíhalo od 15 hodin.

Na prvním místě se umístil Michal Albani se psem Xanthin Malidaj na druhém místě se umístil Miroslva Dajč se psem Woodoo Malidaja na třetím místě Roman Vala se psem Quantus de Alphaville Bohemia. Nejlepším obranářem byl vyhlášen pan Michal Albani se psem Xanthin Malidaj. A cenu za nejlepší kontrolní výkon dostal pan Ondřej Kverka se psem Argem.

Tímto bychom chtěli poděkovat rozhodčím za korektní posuzování disciplín, které napomáhalo pohodové atmosféře závodu. Figurantům za jejich skvěle odvedenou práci ve velmi těžkých podmínkách. Celému týmu, který se na přípravě závodu podílel a samozřejmě také sponzorům, bez kterých by tento závod jen těžko vzniknul.

Sponzoři: 

royal.png

-----------------------------------

marvin.jpg

-------------------------------------------

aha.jpg

----------------------------------------------------

Malinois Kennel Sabathore

saba.jpg

---------------------------------------------------------

pan Martin Bartoš